Czy Europa Środkowa rzeczywiście wymiera?

To co się dzieje w obecnych czasach przypomina na jedną, zaczynającą się Apokalipsę, którą mogliśmy dotychczas obserwować w filmach. Słowa te nie są w żaden sposób przesadzone, bowiem wydaje się, iż rządzący specjalnie wymyslają konflikty zbrojne między sobą, jedynie dla własnych korzyści, a co za tym, migracja osób objętych wojną wkracza na tereny naszej Europy. Oczywiście jedni mogą się zbulwersować, ponieważ uchodźcą trzeba pomagać. I oczywiście w pełni się z tym zgadzam, aczkolwiek trzeba pamiętać o zachowaniu odpowiednich proporcji. Wobec czego należy w pierwszej kolejności albo zmienić rządzących, którzy dane konflikty wywołują, albowiem będzie jeszcze gorzej, bądź należy nieść misję humanitarną osobom, które są objęte konfliktem zbrojnym na terenach tych państw, ponieważ za nie długi czas może okazać się, iż europejczycy najzwyczajniej wyginą.

Co grozi Europie Środkowej?

Europie Środkowej grozi całkowite wymarcie. Bowiem jak wskazują najnowsze statystyki Francji w Francji już nie wiele zostało, jeżeli chodzi o Niemcy to można również to samo wywnioskować. Na ulicach Berlina prózno szukać białych kobiet, w większości są to kobiety pochodzenia muzłumańskiego pochodzenia, które noszą burki na głowie. A z kolei chrześcijańskie kobiety, które są miejszością w Europie Środkowej są terroryzowane przez osoby islamskiego podchodzenia, a w większości przypadków nawet molestowane i gwałcone. Warto więc zadać sobie kolejne pytanie, gdzie w takich momentach są polityczy i służby bezpieczeństwa… Oczywiście nie ma ich nigdzie, gdyż ich poprawność polityczna nie jest w stanie, stanąć w obronie własnych obywateli, którzy jak już powyżej zostało wspomniane są tylko nieliczną miejszością tych państw.

Stanowisko Polski w obliczu wymarcia Europy Środkowej

Polska jest jednym z nielicznych krajów, tuż obok Węgier, które wyraźnie sprzeciwiły się przyjmowaniu uchodźców. Wobec czego są kierowane ze strony Unii Europejskiej czynniki zastraszające wobec nas w postaci sankcji, a nawet wykluczenia z członkowstwa. Zatem wyraźnie widać, iż Unii Eurpejskiej zależy także na wymarciu Europy Wschodniej, natomiast narazie Europa Wschodnia ma się dobrze i nic nie wskazuje na powszechny terroryzm na terytorium naszego kraju.

Jak uchronić Europę przed wymarciem?

Przede wszystkim trzeba podjąć następujące kroki:

– nie powinniśmy ślepo słuchać tego co nam przekazują globalne media

– nie zapraszać uchodźców na nasze terytoria, lecz im pomagać w zwalczaniu konfliktów zbrojnych, w ich kraju

– szanować i celebrować europejską kulturę, aby nie pozwolić zniszczyć tego dziedzictwa osobom o kulturze odmiennej

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*